ABOUT US
_

Наша історія

_

Наша компанія заснована однодумцями, яких об’єднала ідея виробництва якісних, екологічно чистих товарів, які б приносили задоволення і насолоду людям покращуючи при цьому їх здоров’я.

У результаті об’єднання досвіду засновників з технологіями обробки лікарських трав та ферментації, вміння організувати однодумців навколо однієї спільної ідеї, організаторських та управлінських навиків, знань з організації та побудови бізнес процесів з виробництва та реалізації продуктів харчування і з’явився проєкт, а потім, і компанія з виробництва високоякісних ферментованих чаїв ТМ «ЖИВІ ТРАВИ».

ЖИВІ ТРАВИ
_

Про продукцію

_
_

ферментація чаю

природний біохімічний процес окислення (бродіння) чайного листа під впливом температури, кисню та вологості

технологія виробництва

_

при виробництві даних товарів використовується виключно високоякісна та екологічно чиста  українська сировина, а виробничі процеси організовані таким чином, щоб здійснювати мінімальний негативний вплив на навколишнє природне середовище.

_

екологічність

Унікальність нашого чаю полягає у тому, що він є органічним, екологічно чистим продуктом, який виготовляється виключно з натуральної чистої сировини, що збирається вручну та сушиться у цегляних печах із застосуванням тепла дров’яного палива.

sertificate

сертифікація

_

продукція ТМ “ЖИВІ ТРАВИ” пройшла всі етапи сертифікації підтвердженням чого є СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ